DragonHaven · Veldgids voor Keepers

Eieren & draken

Ontdek welke drakensoorten uit elk ei kunnen komen. Bekijk de jonge draken per zeldzaamheid, met uitleg over de eierregels. Eventeieren zijn niet opgenomen.

01 / Veldgids voor Keepers

Starterei

Uit het starterei komt altijd één van de 20 gewone (Common) drakensoorten. Elke soort heeft evenveel kans: 5%. Tikken versnelt alleen het uitbroeden.

20
20 soortenBroedtijd: 1 uur · sneller door tikken

02 / Veldgids voor Keepers

Mysterieus ei

Alle 42 standaardsoorten hieronder zijn mogelijk. De herkomstkist bepaalt de kans per zeldzaamheid; binnen een zeldzaamheid heeft elke soort evenveel kans. Geheime soorten en eventsoorten zijn uitgesloten.

42
42 soortenBroedtijd: 4u 48m – 33u 36m
Hoe de herkomstkist de zeldzaamheid bepaalt

Dit zijn de kansen binnen een al verkregen mysterieus ei, niet de kans op een ei uit een kist. Een gewoon ei uit een Sinister Chest gebruikt de Mythical-verdeling.

Hoe de herkomstkist de zeldzaamheid bepaalt
HerkomstkistGewoonOngewoonZeldzaamZeer zeldzaamLegendarischMythisch
Wooden75%20%4.5%0.45%0.049%0.001%
Silver65%25%8%1.7%0.28%0.02%
Gold50%30%14%5%0.9%0.1%
Dragon25%30%25%15%4.5%0.5%
Mythical10%20%25%25%17%3%
Sinister (gewoon ei)10%20%25%25%17%3%

Welke hint toont jouw ei?

Kies de hint uit het spel om de passende soorten voor dit eitype te zien. Een hint kan bij meerdere zeldzaamheden passen; hij onthult niet de exacte draak.

Gewoon20 soorten

Mossprout

Gewoon

Het nest ruikt plotseling naar regen en mos.

Crystalwhisk

Gewoon

Het nest ruikt plotseling naar regen en mos.

Dustglimmer

Gewoon

Het nest ruikt plotseling naar regen en mos.

Gleamclaw

Gewoon

Het nest ruikt plotseling naar regen en mos.

Emberbun

Gewoon

De schaal voelt ongewoon warm.

Copperflame

Gewoon

De schaal voelt ongewoon warm.

Spicewing

Gewoon

De schaal voelt ongewoon warm.

Bubblefin

Gewoon

Je hoort iets dat bijna op golven lijkt.

Linencloud

Gewoon

Je hoort iets dat bijna op golven lijkt.

Tidescale

Gewoon

Je hoort iets dat bijna op golven lijkt.

Clockskip

Gewoon

Een piepklein vonkje danst over de schaal.

Galeear

Gewoon

Een piepklein vonkje danst over de schaal.

Thunderpuff

Gewoon

Een piepklein vonkje danst over de schaal.

Dreammoth

Gewoon

Het ei wordt onrustig zodra de sterren verschijnen.

Dewhorn

Gewoon

Het ei wordt onrustig zodra de sterren verschijnen.

Quietstar

Gewoon

Het ei wordt onrustig zodra de sterren verschijnen.

Heartwing

Gewoon

Er klinkt een vreemd muzikaal tikje van binnen.

Twinflare

Gewoon

Er klinkt een vreemd muzikaal tikje van binnen.

Rainbowruff

Gewoon

Er klinkt een vreemd muzikaal tikje van binnen.

Harmonytail

Gewoon

Er klinkt een vreemd muzikaal tikje van binnen.

Ongewoon10 soorten

Bramblequill

Ongewoon

Het nest ruikt plotseling naar regen en mos.

Cinderlynx

Ongewoon

De schaal voelt ongewoon warm.

Mistmantle

Ongewoon

Je hoort iets dat bijna op golven lijkt.

Runehopper

Ongewoon

Er klinkt een vreemd muzikaal tikje van binnen.

Petaldrift

Ongewoon

Het nest ruikt plotseling naar regen en mos.

Ironwhistle

Ongewoon

Er klinkt een vreemd muzikaal tikje van binnen.

Frostfable

Ongewoon

Er klinkt een vreemd muzikaal tikje van binnen.

Sunmuzzle

Ongewoon

De schaal voelt ongewoon warm.

Echofern

Ongewoon

Het nest ruikt plotseling naar regen en mos.

Velvetvolt

Ongewoon

Een piepklein vonkje danst over de schaal.

Zeldzaam6 soorten

Auroracrown

Zeldzaam

Er klinkt een vreemd muzikaal tikje van binnen.

Voidbloom

Zeldzaam

Er klinkt een vreemd muzikaal tikje van binnen.

Coraloracle

Zeldzaam

Je hoort iets dat bijna op golven lijkt.

Meteorhide

Zeldzaam

Het ei wordt onrustig zodra de sterren verschijnen.

Temporalark

Zeldzaam

Er klinkt een vreemd muzikaal tikje van binnen.

Opalchimera

Zeldzaam

Er klinkt een vreemd muzikaal tikje van binnen.

Zeer zeldzaam3 soorten

Eclipseantler

Zeer zeldzaam

Het ei wordt onrustig zodra de sterren verschijnen.

Worldroot

Zeer zeldzaam

Het nest ruikt plotseling naar regen en mos.

Seraphscale

Zeer zeldzaam

Er klinkt een vreemd muzikaal tikje van binnen.

Legendarisch2 soorten

Starforged

Legendarisch

Het ei wordt onrustig zodra de sterren verschijnen.

Leviathanecho

Legendarisch

Je hoort iets dat bijna op golven lijkt.

Mythisch1 soorten

Everwyrm

Mythisch

Er klinkt een vreemd muzikaal tikje van binnen.

03 / Veldgids voor Keepers

Sinister ei

Uit dit ei komt altijd Sinisterra.

1
1 soortenBroedtijd: 6h 06m 06s

Mythisch1 soorten

Sinisterra

Mythisch

Een koude schaduw kronkelt onder de schaal en een lage grom beantwoordt je aanraking.

Seizoensfeesten

De eventkalender

Speciale events brengen hun eigen sfeer en eventdraken naar de game. Ontdek ze in DragonHaven wanneer het seizoen aanbreekt.

Bekijk de eventkalender →

Goed om te weten

Een Spectral-verrassing

Spectral-draken zijn zeldzame varianten van dezelfde soort, met een eigen bijzonder uiterlijk.

De afbeeldingen tonen de gewone Hatchling van elke soort. Geslacht, grootte, uitlijning en latere evoluties kunnen jouw draak een ander uiterlijk geven.

← Terug naar DragonHaven